LP Los Portales Cusco
Av El Sol 602
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
nocí
0 Pokoje pro Dospělí Dětí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
LP Los Portales Cusco is a charming 3-star hotel set in a prime location in the centre of Cusco. Local tourist attractions such as Cusco Cathedral, Cusco Plaza de Armas and Iglesia San Pedro are not far from the hotel. Also within easy reach is Downtown Cusco and Estadio Garcilaso de la Vega.

Facilities
LP Los Portales Cusco is a smoke-free property. Dining facilities at the hotel include a restaurant. There is also room service available. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Hotel guests will appreciate the welcoming services of our multilingual staff. Other hotel amenities include tennis court(s). Other services: concierge services, dry cleaning/laundry service, elevator/lift, laundry facilities and tours/ticket assistance.

Transportation/Parking facilities
LP Los Portales Cusco offers transportation to/from the airport for an additional fee. Limo/Town car services can be arranged.

Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v LP Los Portales Cusco je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Cusco, Peru (CUZ-Alejandro Velasco Astete Intl.) - 2.40 mi

  Restaurace

  • Pizzeria La Nostra. - 380 f
  • yola restaurant - 404 f
  • Yola Restaurant - 408 f
  • Polleria Don Lucho - 410 f
  • Polleria El Pollero - 427 f
  • La Mozzarella Pizzeria - 449 f